Nasze Przedszkole


Nasze przedszkole uczestniczy w realizacji Projektu Unijnego
"Zintegrowany system zarządzania oświatą"
Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00.
Oddziały przedszkolne mieszczące się w PSP nr 9 czynne są od 7:00 do 17:00.


Informacje o nas znajdziecie Państwo również na stronie 
Biuletynu Informacji Publicznej 
Urzędu Miasta Radomia

Informacje na temat zakresu pomocy i wsparcia świadczonego 
przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu
 można uzyskać w linku podanym poniżej.

www.mops.radom.plPrzedszkole Publiczne Nr 14 w Radomiu na osiedlu 'Ustronie' przy ulicy Jana Pawła II 3 jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla dzieci. Mieści się ono w parterowym budynku, doskonale dostosowanym do najważniejszych potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza placówka posiada 7 wspaniale wyposażonych sal do zabaw i zajęć dydaktycznych. Wyposażenie pomieszczeń jest niezbędne do realizacji zadań statutowych.


Każda grupa wiekowa mieści się w osobnej dużej sali. Wszystkie przepełnione są wspaniałymi zabawkami, pomocami dydaktycznymi. Ciepłe, piękne sale umilają dzieciom czas spędzany w przedszkolu.

Przedszkole posiada duży ogród, w którym znajdują się dwa wspaniale wyposażone place zabaw, spełniające wszystkie najważniejsze warunki bezpieczeństwa.


W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu funkcjonuje 7 oddziałów: 

5 w budynku przedszkola, 

2 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 9 przy ulicy Sandomierskiej 19


Dodatkową atrakcją naszego przedszkola jest 'Olimpiada Sportowa Przedszkolaków'. Uroczystość ta stała się tradycją i dla tego co roku nasza placówka pod głównym patronatem Prezydenta Miasta Radomia – Radosława Witkowskiego, organizuje wraz z Urzędem Miejskim oraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym zawody sportowe dla dzieci pięcioletnich. W zawodach biorą udział wszystkie przedszkola z Radomia. Impreza ta poprzez kolejne nasze edycje cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród najmłodszych jej uczestników, przez co zyskała rangę ważnego wydarzenia i stałego miejsca w kalendarzu imprez organizowanych na terenie Radomia.


Publiczne Przedszkole nr 14, ul. Jana Pawla II 3, 26-600 Radom, tel. 48 366 24 43